top of page

Wagonwheel Ranch Group

Public·133 members

Praha Opava koukněte se 16 prosince 2023 Volný, uvolnit

23. 9. 2023 — Slovan Velvary Opava koukněte se živě 17 listopadu 2023 Hodinky. 23. 9 ... Praha. Fotbal - TJ Slovan Velvary - SK ... Dokázal to v Táborsku ...

IDOS - Jízdní řády Jízdní řády IDOS. MAFRA, a.s.. Zadarmo v Google Play. Nainstalovat. Spojení. PŘIHLÁSIT Spojení Odjezdy · d Jízdenky ... Myslím si, že jsem poměrně kreativní člověk. Kdo mě zná, ví že nic nedělám napůl. A to samé očekávám i od ostatních. Přišel jsem s nápadem udělat kvalitní skladbu, kterou pustím známým. Píseň je poměrně dost konkrétní a najde si v ní své, jak obyčejný fanoušek, tak i tvrdé jádro. Je autentická, na nic si nehraje. Z původní srandy vznikl naprosto seriózní singl, s kterým se budeme snažit dál pracovat. V současné době fotbal v Opavě tolik netáhne, tak jako kdysi. Fotbal neberu jako koukání na sportovní utkání, je to pro mě více kulturní zážitek, plný emocí. Stojím si za názorem, že pokud lidi nebudou chodit na fotbal kvůli špatným výsledkům, tak ať alespoň chodí nasát atmosféru a kouknout se na choreografie. Chci fotbalu tímto klipem i pomoci a vtáhnout obyčejného fanouška do trochu jiného světa, kde platí jiná pravidla. Z toho vyplynul také jeho název. Klip se bude jmenovat Za Opavu. Můžete v kostce pospat o co jde? Kdo se v klipu najde? Maluji chorea, chtěl jsem se dál posunout. Televize SGO „S týmem TV SGO se snažíme zachytit dění v prostředí našeho gymnázia i jinde. Spolupracujeme například s BK Opava, což nám dává možnost proniknout do sportovní ... Kdo se na výrobě klipu nejvíce podílel? Nejvíce mi pomáhá producent Lumír Knír, se kterým to celé mixuji a majstruji. Dělali jsme na tom asi třicet hodin. Má ucho jak netopýr. Pomáhal mi s přednesem, i s tím, jak se chovat na place. Byl důležitým propojovací elementem, když jsme hledali, kdo udělá promo fotky a video. Další důležitou součástí je nejznámější opavský producent DJ Roman StraySide Aust. Ten mě zásobuje beatama. Zhruba před rokem mi poslal pět beatů, ze kterých jsem na první dobrou vybral, ten který uslyšíte. Zapomenout nesmím na kameramana a střihače Jana Dombrovského, jenž je hodně šikovný a hlavně skromný. Brno Opava koukněte se živě 8 prosince 2023 Živý přenos 8. 12. 2023 — 19. 11. 2023 — Slovan Velvary Opava on-line přenosu 17 listopadu 2023 Sport před 2 dny — koukněte se živě 8 dubna 2023cz Živé přenosy z Fortuna. Krom toho, že je písnička dobrá tak to bude i cesta Opavou. Uvidíme finální verzi ještě nemáme. Budou v ní zachyceny i opavské památky, ulice, sídliště. Tohle vše patří do rapového klipu. Fanoušci se také mohou těšit na bohaté záběru choreografií ze stadionu. Jaké věkové kategorie podle vás klip osloví? Ne všichni na rapovou hudbu slyší…Rozumím. Písničku jsem pouštěl i starším. Ti i když rapovou muziku neposlouchají, tak říkali, že se s ní plně ztotožňují a podporují mě. Myslím si ale, že hlavní posluchači budou od dvanácti, do pětačtyřiceti let. Starší posluchače zaujme spíše vizuál, tedy pokud má rád Opavu, že uvidí záběry přímo z centra. Písnička je obecně pro Slezský FC Opava a jeho fanoušky. Žádní hráči v něm nevystupují. Jsme fanoušci klubu. Hráči, trenéři přicházejí a odcházejí. Někteří zanechají stopu, jiní vůbec. Jsme věrní, trochu jako rodina. OBRAZEM: Krásné gesto! SFC se na Twitteru rozloučil se všemi soupeři Když vás člověk poslouchá, tak z toho člověk hned nabude dojmu, že jste do celého projektu dal srdce…Je to tak. Dal jsem do toho všechno co bylo v mých silách. Olomouc NH Ostrava koukněte se 16 prosince 2023 před 13 hodinami — CZ BC Geosan Kolín - Basket Brno, záznam · 7. 2023 17:30, USK Praha - BK Opava Fanděte kdykoliv a kdekoliv. Online přenosy z více než 20 ... Olomouc Opava přenos živý 2 prosince 2023 Streamování 2. 12. 2023 — Opava Brno koukněte se živě 30 září 2023 30. 9. 2023 — NH Ostrava – BK Opava M4 SPORT+ Zajtra16:55 Birkózó-világbajnokságÉlő Praha ... Pro někoho může být singl inspirativní. Říkáte, že jste na klipu začali intenzivně pracovat před půlrokem. Nicméně text jste měl v hlavě asi delší dobu…Texty jsem začal psát zhruba před rokem. Vznikaly pasáže, které jsem si zapisoval a bavil jsem se tím. Nakonec vznikla jedna sloka kterou jsem chtěl hned nahrávat. Jenomže mě napadl i slušný refrén, tak jsem se rozhodl jí dopsat celou. Následně jsem se snažil dát dohromady lidi, kteří mi s realizací pomůžou. Vystupují v klipu třeba i opavští hráči? Je to o nich? Dá se ve skladbě najít třeba nějaká konkrétní období, kterým Slezský FC prošel? Tak bych to neřekl. NYBC Group - National Youth Ballet Company před 12 hodinami — [Volný, uvolnit>>]]>>] Praha Opava on-line přenosu 16 prosince 2023 Boleslav Slovácko koukněte se živě 16 prosince 2023 před 2 hodinami — Opava ... BK Opava - fanclub 16. prosince 17:00 - BK Opava - USK Praha (KNBL) 19. prosince 18:30 - BK Koukněte se na nejlepší akce Marquese Townese, naší nové posily ;) · YOUTUBE.COM. Finančně se na něm podíleli všichni fanoušci Slezského FC Opava. Pro ty, jsem to primárně dělal. Trochu i pro sebe samozřejmě. Za jejich věrnost a oddanost. Žádného sponzora nemáme. Na zápasech vybíráme do kasičky, snažíme se vyrábět originální suvenýry. Choreo a živý fotbal! Takto kreativní je fanoušek SFC Opava Můžete prozradit v jakých lokalitách se klip točil? Natáčeli jsme asi ve čtyřech, pěti lokacích. Točili jsem jak na stadionu, tak i mezi opavskými paneláky. Chtěli jsme do toho zakomponovat i ulici, která je nesdílnou součástí Opavy. Vstáváte o půl čtvrté ráno, něco uděláte a v šest se musíte hlásit v práci, která vás živí. Klipem jsem nechal nahlédnout obyčejným lidem do našeho světa. Při realizaci singlu jsem musel sáhnout, jak se říká hlouběji do kapsy a oslovit lidi, kteří na fotbal normálně nechodí a fotbal jako takový je v podstatě nezajímá. Opava Poslechněte si také orienťácký podcast Metodické středy a koukněte se na e-shop ČSOS. zacitorientak.cz/opava - stránka tohoto orienťáckého centra, zeptá se na ... Slavia Opava přenos živý 9 prosince 2023 Streamování 31. 10. 2023 — czFotbalový zápas Sparta Praha - Opava výsledky, živě, přímý… 2023 — 2023 — [DNES] Opava Děčín koukněte se živě 26 května 2023 [živý[živý ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page