top of page

Wagonwheel Ranch Group

Public·156 members

Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct 2022 16/12/2023

acum 14 ore — Hermannstadt vs Universitatea Craiova în direct 2022 10 acum 6 zile — Fotbal: Scoruri live Poli Iași, rezultate și [sport##] Hermannstadt vs ...

Asta pentru că nu am fost pe teren. Am greşit multe pase simple, am dat mingea la adversar. N-am avut dinamică şi fără dinamică e greu să joci fotbal, mai ales cu o echip bună. Se pare că în repriza a doua au crezut şi ei că e gata jocul. Aplicaţia Orange Sport este gratuită şi poate fi descărcată din Google Play şi App Store. Am intrat bine noi, dar am avut şi sansă bineînţeles. Aşa se scrie istoria unui joc. Trebuie să fim într-o competiţie permanentă, cu adversarii, nu noi între noi la antrenamente. E bine că am scos un rezultat de egalitate. E bun acest punct, deşi nu înseamnă prea mult atunci când se vor înjumătăţi punctele. Min 90+9: Reuşita lui Markovic este anulată pe motiv de offside după analiza VAR. Min 90+1: GOOOOOOOL Universitatea Craiova! Jovan Markovic ajunge la mingea trimisă de Nicuşor Bancu şi o împinge în poarta din câţiva metri! Min 69: GOOOOOOOOL Poli Iaşi! Alin Roman reuşeşte "dubla"! Popescu nu reuşeşte să apere excuţia jucătorului de la Poli Iaşi iar scorul este 2-2. Min 54: GOOOOOOOOL Poli Iaşi! Alin Roman transformă din penalty iar oaspeţii reduc din diferenţă! Min 51: PENALTY pentru Poli Iaşi! Creţu este neglijent şi îşi împiedică adversarul în careu. Fotbal: Scoruri live Poli Iași, rezultate și program meciuri Poli Iași. 03.02.2024. Poli Iași. FC Voluntari. 10.02.2024. Petrolul Ploiești. Poli Iași. 17.02.2024. Poli Iași. Rapid București. 24.02.2024. U Craiova 1948. Universitatea Craiova Doar câteva ore ne mai despart până la duelul cu FC Politehnica Iasi https://www.ucv1948.ro/Programul-de-meci-cu-Politehnica-Iasi-in-format-digital # ... Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct 16 decembrie 20 acum 4 ore — Bilete la Poli Iași – FCSB! CITEŞTE ŞTIRE. 01. 1. 2. 3. PROGRAMUL MECIURILOR. Superliga, Etapa 17. AFC HERMANNSTADT. vs. POLI IASI. Ilie. Echipa antrenată de Ivaylo Petev a suferit prima înfrângere sub comanda antrenorului bulgar, în ultima etapă, scor 2-1 cu FC Hermannstadt, la Sibiu. Petev a avut un început perfect pe banca Universităţii Craiova, trei victorii din trei meciuri în Superliga au adus-o pe Craiova aproape pe locurile de podium. Înainte de meciul cu Poli Iaşi, Craiova se află pe locul patru, cu 32 de puncte, la egalitate de puncte cu Rapid, echipă care a remizat vineri seară într-un derby cu Petrolul Ploieşti. Formaţia din Bănie are cele mai puţine goluri încasate în acest sezon, la egalitate cu alte trei echipe, FC Hermannstadt, FCSB şi CFR Cluj. Min 8: Şutul lui Elvir Koljic cu piciorul drept trece pe lângă poarta lui Silviu Lung Jr. Min 1: A început meciul! Echipele de start: Universitatea Craiova: L. Popescu – Căpăţînă, Screciu, Al. Creţu, Bancu – Kurtic, Mateiu – Danciu, Roguljic, Mitriţă – Koljic. Rezerve: Lazar – Vlădoiu, Ndong, Houri, Işfan, Baiaram, Trică, Ivan, Markovic. Poli Iaşi: Lung – Martac, Fl. Ilie, Katanec, Ispas – A. Roman, Marchioni, Jatoba – Gheorghiţă, Buş, Luis Phelipe. Rezerve: Ailenei – Samayoa, Ştefanovici, Ciobanu, Tincu, R. Ion, Hrib, Bordeianu, V. CSM Politehnica Iași - Site oficial Bilete la Poli Iași – FCSB! CITEŞTE ŞTIRE. 01. 1. 2. 3. PROGRAMUL MECIURILOR. Superliga, Etapa 17. AFC HERMANNSTADT. vs. POLI IASI. 24 NOIEMBRIE, 17:30. Universitatea Cluj vs CFR Cluj în direct online 2 noiembrie ... UNIVERSITATEA CLUJ · SEPSI OSK · FCSB · UNIVERSITATEA CRAIOVA · UTA ARAD · POLI IASI · FC FARUL CONSTANTA 9 decembrie 2023. -. IASI. VS. Sport | Radio ... (STREAMING===) Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct acum 1 oră — (STREAMING===) Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct online 16 decembrie 2023 acum 6 ore — Urmărim și comentăm împreună meciul dintre ... Execută Alin Roman. Min 46: A început repriza secundă! Min 45+1: GOOOOOOL Universitatea Craiova! Roguljic împinge mingea în poartă după şutul lui Mitriţă iar gazdele se desprind la două goluri diferenţă. Min 30: GOOOOOOL Universitatea Craiova! Alex Mitriţă deschide scorul cu o execuţie din 16 metri, din pasa lui Nicuşor Bancu! Min 11: Florin Ilie intervine decisiv şi respinge de pe linia porţii mingea venită din lovitura de cap a lui Elvir Koljic. Universitatea Craiova vs Politehnica Iaşi în direct 2022 16 acum 11 ore — acum 4 zile — UNIVERSITATEA CLUJ · SEPSI OSK · FCSB · UNIVERSITATEA CRAIOVA · UTA ARAD · POLI IASI · FC FARUL CONSTANTA VS. Pozitie in clasament UNIVERSITATEA CRAIOVA SuperligaClasament - Superliga MJ V E Î GM GP Formă G P 1 FCSB 19 11 5 3 32 19? EÎVV 13 38 2 FC CFR 1907 CLUJ 9 6 4 19? EÎEE 33 UNIVERSITATEA CRAIOVA 20 29 21? ÎVVV 8 FC RAPID 1923 34 22 EÎEÎE 12 FC UNIVERSITATEA CLUJ 7 28 26? VVVE FC FARUL CONSTANTA 30 31 EVVÎE -1 AFC HERMANNSTADT 10 26 19? VÎEE FC PETROLUL EÎEVE 27 SEPSI OSK 24 23? VVÎE FCU 1948 CRAIOVA VVÎVÎ -2 FC VOLUNTARI ÎVEVE -7 SC OTELUL GALATI 21 20? ÎVÎV 23 POLI IASI 28? VÎEE -4 14 UTA ARAD EÎVEÎ -5 15 DINAMO BUCURESTI 31? ÎÎÎÎ -21 16 FC BOTOSANI 0 18 37? ÎEÎE -19 Locurile 1-6 intră în play-off (tur-retur, in total 10 etape). Locurile 7-16 vor continua în play-out (manșă unică, in total 9 etape). Leo Grozavu, după Universitatea Craiova - Poli Iaşi 2-2: „E un punct bun pentru orgoliul nostru! ”Poli Iaşi a terminat la egalitate duelul cu Universitatea Craiova, scor 2-2. Leo Grozavu, prima reacţie după Universitatea Craiova - Poli Iaşi 2-2: „E un punct bun pentru orgoliul nostru! ” După meci, Leo Grozavu, tehnicianul moldovenilor, a tras concluziile şi-a felicitat elevii pentru repriza a doua. „Am ridicat puţin tonul, trebuie să recunosc. [[[gratuit!!!]]'] Universitatea Craiova vs Poli Iași în dire | My Site acum 1 oră — [gratuit!!!]]'] Universitatea Craiova vs Poli Iași în direct 2022 16 decembrie 2023 LIVE | Conferința de presă premergătoare meciului cu ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• Kim Bertrand
  • Jammie Ampongan
    Jammie Ampongan
  • Max Hudson
    Max Hudson
  • thanh tran
    thanh tran
  • Gorri
    Gorri
bottom of page