top of page

Wagonwheel Ranch Group

Public·120 members

((Sledovat televizi>>>>)) Praha Opava koukněte se 16 prosince 2023

před 14 hodinami — Opava Žabiny Brno živě 6 prosince 2023 5. 12. 2023 — 2023 — (TELEVIZE-) Žabiny Brno Nymburk koukněte se živě 04/10/2023 23. 9. 2023 — Praha ...

V určitých momentech jsem musel být víc markeťák než „umělec“ s hlavou v pejru. Můžete prozradit, jak finanční nákladné vytvořit takový to klip? Je jasné, že takový projekt nelze vytvořit zadarmo. Konkrétní částku zmiňovat nechci, pohybujeme se ale v nižších řádech desítek tisíc. Finančně se na něm podíleli všichni fanoušci Slezského FC Opava. Pro ty, jsem to primárně dělal. Trochu i pro sebe samozřejmě. Za jejich věrnost a oddanost. Žádného sponzora nemáme. Na zápasech vybíráme do kasičky, snažíme se vyrábět originální suvenýry. Choreo a živý fotbal! Takto kreativní je fanoušek SFC Opava Můžete prozradit v jakých lokalitách se klip točil? Natáčeli jsme asi ve čtyřech, pěti lokacích. Točili jsem jak na stadionu, tak i mezi opavskými paneláky. Chtěli jsme do toho zakomponovat i ulici, která je nesdílnou součástí Opavy. [[ŽIVÁ TV<<<]] Slavia Opava koukněte se živě 09/12/2023 Živě: Slavia - Opava 3:1. Slavia přehrála nováčka ze Slezska Sledovali jsme utkání třetího kola Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Opavou. 19 ... Fotbalová hudební pecka v Opavě. Vojtěch Král pustí do světa klip o Slezským FC/FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ Se zajímavým počinem jde do světa Vojtěch Král. Jedná se svým způsobem o velkého umělce. Jeho graffity zdobí takřka celou Opavu. Je autorem choreografií, kterým aplauduje celý stadion Slezského FC Opava. Nyní má nejen pro opavské fanoušky připraven zajímavý dárek. 13. prosince totiž bude mít premiéru rapový klip určený pro fanoušky Slezského FC Opava. Ten, kdo ho slyšel, tak na první dobrou řekne, že je dělán srdcem. Samozřejmě zadarmo. Jen díky tomu, patříme v Česku do top pětky. Do Opavy jezdí zahraniční fotografové a zajímají se. Tvorba choreografií vám vezme spoustu času. Vstáváte o půl čtvrté ráno, něco uděláte a v šest se musíte hlásit v práci, která vás živí. Klipem jsem nechal nahlédnout obyčejným lidem do našeho světa. Při realizaci singlu jsem musel sáhnout, jak se říká hlouběji do kapsy a oslovit lidi, kteří na fotbal normálně nechodí a fotbal jako takový je v podstatě nezajímá. Bez nich by to ale nešlo. Singl je ambiciózní. Olomouc Opava koukněte se 2 prosince 2023 2. 12. 2023 — (ŽIVÝ SPORT*) Nymburk Opava koukněte se živě 15 15. 5. 2023 — USK Praha - Basketbal. ŽIVĚ: BK Opava(STREAMOVÁNÍ! ) Žabiny Brno Olomouc živě ... Olomouc NH Ostrava koukněte se 16 prosince 2023 před 13 hodinami — CZ BC Geosan Kolín - Basket Brno, záznam · 7. 2023 17:30, USK Praha - BK Opava Fanděte kdykoliv a kdekoliv. Online přenosy z více než 20 ... [[televize#]] Varnsdorf Opava koukněte se živě 12 listopadu 12. 11. 2023 — [televize#]] Varnsdorf Opava koukněte se živě 12 listopadu 2023 před 1 dnem — 2023 — [[[ŽIVÝ PŘENOS<][[]] Vlašim Varnsdorf on-line přenosu ... Opava Žabiny Brno živě 6 prosince 2023 5. 12. 2023 — 2023 ERA Basketball Nymburk . Opava Ústí nad Labem koukněte se 19/11/2023 Sportovní TV 19. 11. 2023 — [VOLNÝ, UVOLNIT==] Praha Žabiny Brno Přímý ... Velvary Opava koukněte se 17/11/2023 Streamování 16. 11. 2023 — Velvary Opava koukněte se 17/11/2023 Streamování před 5 dny — FC Slovan Velvary VLV. Osmifinále. 13:00. Slezský fotbalový club Opava OPA. Praha Opava Přímý přenos 16 prosince 2023 před 14 hodinami — Opava Rytas koukněte se živě 14 listopadu 2023 Živý přenos T 14. 11. 2023 — 0 live nastavte si na: Tipsport · Basketbal » · Liga mistrů ... Chci fotbalu tímto klipem i pomoci a vtáhnout obyčejného fanouška do trochu jiného světa, kde platí jiná pravidla. Z toho vyplynul také jeho název. Klip se bude jmenovat Za Opavu. Můžete v kostce pospat o co jde? Kdo se v klipu najde? Maluji chorea, chtěl jsem se dál posunout. Myslím si, že jsem poměrně kreativní člověk. Kdo mě zná, ví že nic nedělám napůl. Praha Opava Přímý přenos 16 prosince 2023 Streamování před 14 hodinami — Praha Opava Přímý přenos 16 prosince 2023 Streamování 27. 9. 2023 — Vyškov ŽIVÝ Opava přenos živý 8 října 2022 Příbram V levém menu. (Streamování!!!) Slavia Opava koukněte se živě 09.12.2023 8. 12. 2023 — před 3 dny — Dynamo ČB Teplice koukněte se živě 11 listopadu 2023 Živý sp 11. SK Slavia Praha: Fortuna liga živě v live streamu zdarma. Hráči, trenéři přicházejí a odcházejí. Někteří zanechají stopu, jiní vůbec. Jsme věrní, trochu jako rodina. OBRAZEM: Krásné gesto! SFC se na Twitteru rozloučil se všemi soupeři Když vás člověk poslouchá, tak z toho člověk hned nabude dojmu, že jste do celého projektu dal srdce…Je to tak. Dal jsem do toho všechno co bylo v mých silách. Kdyby to nebylo srdcem, tak klip nikdy nevznikne. Ale je to i o nějaké synergii všech, kteří do toho šli se mnou. Ono je poměrně těžké někoho do projektu natáhnout z pozice, kdy nemám v podstatě žádné hudební zkušenosti a žádné peníze a přitom chci do projektu natáhnout profíky. Krom toho, že je písnička dobrá tak to bude i cesta Opavou. Uvidíme finální verzi ještě nemáme. Budou v ní zachyceny i opavské památky, ulice, sídliště. Tohle vše patří do rapového klipu. Fanoušci se také mohou těšit na bohaté záběru choreografií ze stadionu. Jaké věkové kategorie podle vás klip osloví? Ne všichni na rapovou hudbu slyší…Rozumím. Písničku jsem pouštěl i starším. Ti i když rapovou muziku neposlouchají, tak říkali, že se s ní plně ztotožňují a podporují mě. Myslím si ale, že hlavní posluchači budou od dvanácti, do pětačtyřiceti let. Starší posluchače zaujme spíše vizuál, tedy pokud má rád Opavu, že uvidí záběry přímo z centra. Kdo se na výrobě klipu nejvíce podílel? Nejvíce mi pomáhá producent Lumír Knír, se kterým to celé mixuji a majstruji. Dělali jsme na tom asi třicet hodin. Televize SGO „S týmem TV SGO se snažíme zachytit dění v prostředí našeho gymnázia i jinde. Spolupracujeme například s BK Opava, což nám dává možnost proniknout do sportovní ... Slezský FC Opava už ale jeden klip má, a to s názvem Opavo pojďme. Dá se nyní čekat něco podobného? Vůbec. Bude to úplně o něčem jiném. Hlavně je to rapová písnička. Byť se jedná o rapovou věc, tak jsme se snažili jí udělat mimo klasické šablony. Nebude v ní nic vyzpívaného, nebudou v ní ani zpívané refrény. Jedná se o skladbu, která je dost konkrétní a úderná. Žádná povrchnost, čistá láska k řemeslu. A má parametry hymny. Rozhodně není vulgární, tedy až na jednu výjimku. Nesnaží se vyvolávat strach. Přál bych si, aby se také hrála na stadionu. A kdo ví, třeba si to někdy zkusím živě přímo na našem stánku v Městských sadech, před nějakým důležitým utkáním. NYBC Group - National Youth Ballet Company před 12 hodinami — [Volný, uvolnit>>]]>>] Praha Opava on-line přenosu 16 prosince 2023 Boleslav Slovácko koukněte se živě 16 prosince 2023 před 2 hodinami — Opava ... Projekt měl svůj vývoj, nyní nabírá na obrátkách a míří do finiše. Z původní srandy vznikl naprosto seriózní singl, s kterým se budeme snažit dál pracovat. V současné době fotbal v Opavě tolik netáhne, tak jako kdysi. Fotbal neberu jako koukání na sportovní utkání, je to pro mě více kulturní zážitek, plný emocí. Stojím si za názorem, že pokud lidi nebudou chodit na fotbal kvůli špatným výsledkům, tak ať alespoň chodí nasát atmosféru a kouknout se na choreografie. [[Proud##]] Praha Opava koukněte se živě 16/12/2023 před 14 hodinami — Opava Žabiny Brno živě 6 prosince 2023 5. 12. 2023 — 2023 — (TELEVIZE-) Žabiny Brno Nymburk koukněte se živě 04/10/2023 23. 9. 2023 — Praha ... Nefotbaloví spolupracovníci vidí v projektu obrovský potenciál. Berou ho i jako příležitost se zviditelnit. To je naprosto v pořádku. Osobně jsem dělal hudbu jako teenager. S tímto klipem jsem se vrátil trochu do hry. Uvidíme, co mě napadne dál. Mantinely neexistují. Je to o dobrém nastavení hlavy. Vesměs platí, že to co jsem si kdy usmyslel, tak se udělalo a mělo úspěch. To samé čekám i nyní. Může to znít povýšeně, beru to ale jako vyjádření zdravého sebevědomí. (Živý přenos!) Opava Praha koukněte se živě 7 října 2023 2. 9. 2023 — Opava Praha koukněte se živě 7 října 2023. 2. 9. 2023 — 2023[[živý sport===]] Příbram Slavia B koukněte se živě 2 května 15:00 Opava Vysočina ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• Kim Bertrand
  • Bence Gonzales
    Bence Gonzales
  • Paige Holden
    Paige Holden
  • Ksenia Gonchar
    Ksenia Gonchar
  • Catherine Barrett
    Catherine Barrett
bottom of page