Wagonwheel Ranch Group

Public·145 members

Pardubice Slovan Liberec koukněte se živě 16 prosince 2023

před 6 hodinami — ... živě 16/11/2023 16. 11. 2023 — Pardubice Bohemians Praha Slovan Liberec koukněte se živě 2 7. 10. 2023 — 2023 ... Online: Bohemians - Č.

Míč končí v zámezí. Hrát bude Liberec. 1' Na zemi zůstává ležet Bartosz Pikul a hra je přerušena. První dlouhý balon sbírá domácí obrana. Pardubice zahájí zápas úvodním výkopem. Hráči již nastupují na hrací plochu. Domácí v modrých dresech, hosté tradičně v červeném. Úvodní sestavy: FC Slovan Liberec: Vliegen – Gebre Selassie (C), Prebsl, Plechatý – Fukala, Červ, Valenta, Višinský, Preisler – Olatunji, Ghali. Náhradníci: Bačkovský – Mikula, Purzitidis, Varfolomejev, Polyák, Doumbia, Mészáros, Frýdek, Rabušic, Rondić, M. 8' Do vápna letěl další centr z kopačky Višinského. Následovat bude rohový kop Liberce. 7' Z té domácí brankáře Nitu neohrozili. Po faulu na Višinského bude právě mladý záložník rozehrávat standardní situaci. 5' Avizované střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Marek Icha, přichází Dominik Kostka. Následně pálil Nigerijec Olatunji nad bránu. Fukalův centr propadl obranou Pardubic až k Denisi Višinskému, který byl ale zády k bráně a po otočení jeho střelu zablokoval jeden z obránců v červeném. 4' Mezitím se domácí Liberec snaží dostat k Florinu Nitovi, nové akvizici Pardubic mezi třemi tyčemi. 3' Marek Icha se chytá za zadní stehenní sval a vypadá to na brzké střídání v mužstvu Pardubic. 2' Hra pokračuje. Do šaten tak mohou jít spokojenější domácí fotbalisté. Druhý poločas začne přibližně v 16:05. 45+3' První poločas skončil. Denis Višinský vystřelil zpoza vápna nad bránu. 45+2' Matěj Valenta našel pěkným obloučkem Višinského. Toho do zakončení nepustila pardubická obrana. Liberec kombinuje a blíží se k Florinu Nitovi. 45' První poločas bude nastaven o tři minuty. Dominik Janošek dokázal přejít hned přes trojici hráčů, ale následně přihrál jen domácímu Fukalovi. 44' Victor Olatunji přeběhl přihrávku od Lukáše Červa. Utkání tak skončilo remízou 1:1. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne. 90+4' Je to tak, zápas končí. 90+3' Byl z toho ale protiútok Pardubic a nepřesná střela Limy, která nejspíš orámuje toto utkání. Liberečtí ještě budou zahrávat jednu standardní situaci. 90+2' Pardubický Samuel Šimek dostává žlutou kartu za oplácení v souboji. 90+1' V první ze tří nastavených minut se dostal k odraženému míči Mohamed Doumbia. Ani on ale nedostal svůj pokus mezi tři tyče. 90' V závěru vybojoval Fukala pro domácí Liberec ještě jeden roh. Také na druhé straně končí míč až v zámezí. FK Jablonec FK Teplice koukněte se 6 prosince 2023 Živý přen 6. 12. 2023 — Slovan Liberec koukněte se živě 17 17. 9. 2023 FK Teplice (a online Pardubice koukněte se živě 7 ří FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno. FC ... FC Zlín FC Hradec Králové on-line přenosu 16 prosince před 18 minutami — Slovácko Hradec koukněte se živě 4 listopadu 2023 FK 12 Zlín on-line přenosu 9 prosince 2023 Sledovat živě FC Slovan Liberec. Slovácko Bohemians koukněte se živě 09/12/2023 před 7 dny — před 3 hodinami — Bohemians Praha Slovan Liberec koukněte se živě 2 23. 9. 2023 — 10. 2023 — Bohemians Slavia on-line přenosu 29 října 2023 ... Hradec Králové Slovan Liberec koukněte se živě 11 listopadu 10. 11. 2023 — 2023 — [PROUD=] Jablonec Slovan Liberec koukněte se živě 17 září 2015. 7 Hradec Králové U19 Slovácko U19 přenos živě 10k - Jihlava-Ústí ... 42' Dominik Preisler napřáhl k tvrdé střele ze střední vzdálenosti. Balon prolétl přibližně metr nad břevnem. 40' Liberec právě vstřelil branku! Centr z rohového kopu našel hlavu Prebsla, který hlavičkoval v tísni nepřesně. Lukáš Červ ale zavíral situaci na zadní tyči, vrátil míč do malého vápna, kde se nejlépe zorientoval VICTOR OLATUNJI a ve svém prvním startu v české nejvyšší soutěži střílí první gól. 39' Premiérové trefě Olatunjiho nezabránil ani Nita, 1:0 Po delší době budou liberečtí zahrávat rohový kop. 38' Tomáš Vlček vyhrál rychlostní souboj s Višinským. Slovan Liberec Fastav Zlín koukněte se 9 prosince 2023 Živé před 7 dny — Slovan Liberec Fastav Zlín koukněte se 9 prosince 2023 Živé HD před 9 hodinami — Slovan Liberec Fastav Zlín přenos 09/12/2023 Fortuna liga ... Odražený míč napálil Červ pouze do obránce. Denis Višinský pak vybojoval ještě jeden roh. 13' Aktivní Višinský přihrával do malého vápna. Je z toho další rohový kop. 12' Rychlý útok Liberce zakončoval Olatunji. Jeho sraženou střelu odvrátil Nita na rohový kop. 11' Pro Ghaliho přizvednutý centr si doskočil brankář Nita. 10' Ahmad Ghali se k míči nedostal. Rozehrávat bude Florin Nita. 9' Přetažený centr končí v autu. Karviná Pardubice přenos 9 prosince 2023 Živý přenos TV před 7 dny — ŽIVÝ PŘENOS@)) Mladá Boleslav FK Pardubice koukněte před 34 Viktoria Do Pardubic přijede FC Slovan Liberec. Hráči okolo trenéra Kováče ... Vybojovaly svůj první roh v utkání. Vliegen odkopl míč pod tlakem pouze ke střídačkám. 24' Na severu Čech přestalo sněžit, což by fotbalu mohlo prospět. 22' Olivier Vliegen ale dostává za zmiňovaný zákrok žlutou kartu. 21' Vlček je naštěstí po ošetření při vědomí. 20' Olivier Vliegen při této šanci Tomáše Vlčka zboural a pardubický stoper zůstal chvíli nehybně ležet na trávníku. Obrovská šance Pardubic! Na centr z hloubi pole si naskočil Tomáš Vlček a balon skončil na břevně! 19' Série soubojů uprostřed hřiště končí faulem domácího Valenty. 18' Následoval centr z levé strany, se kterým si vyboxováním poradil Olivier Vliegen. Liberec - Pardubice | ONLINE | 29. 1. 2023 15:00 | FORTUNA:LIGA 2022/2023 | ŽIVĚV utkání prvního jarního kola mezi domácím Slovanem Liberec a hostujícími Pardubicemi jsme nakonec viděli dvě branky, po jedné na každé straně. Ve vyrovnaném utkání šli do vedení ve 40. minutě domácí. To když hlavičkoval Prebsl po rohovém kopu, Červ vracel míč do malého vápna a nová posila Liberce Victor Olatunji vstřelila první branku v prvním utkání. Severočeši ale vstoupili nešťastně do druhého poločasu. Konkrétně to byl Dominik Plechatý, který při snaze odkopnout míč po rohovém kopu Janoška srazil herní artikl za bezmocného Vliegena. Další velké šance ve druhém poločase k vidění nebyly. Pardubice Liberec přenos živý 16.12.2023 Sledovat živě před před 6 hodinami — Pardubice Liberec koukněte se živě 16 prosince 2023 29. 11. před 3 Pardubice Slovan Liberec přenos živě 16 prosince 2023 před 3 hodinami — ...