Wagonwheel Ranch Group

Public·156 members

Pardubice Slovan Liberec koukněte se živě 16 prosince 2023 Živé HD

11. 11. 2023 — 2023 — Slovan Liberec Mladá Boleslav koukněte se před 4 dny — [] Slovácko Slovan Liberec přenos živý 28 října 2023 před 2 hodinami — ŽIVĚ: ...

Liberec dostává možnost zajímavé standardky. Solil si nabíhal na centr uprostřed hřiště, ale nezpracoval. Penalta se pískat nebude. Balon navíc možná rukou zbrzdil Zlatohlávek a rozhodčí jde na VAR! Mohlo být srovnáno! Do vápna Pardubic přiletěl centr, který zpracoval Jan Mikula, ale v dobré pozici minul! Na hranici pokutového území si střelu chystal Filip Prebsl, ale podklouznul a míč šel nakonec úplně mimo. Zápas byl ukončen 2:0Liberec utahuje šrouby okolo pokutového území domácích, ale obránci odvrací jeden střelecký pokus za druhým. Druhá půle se bude nastavovat o pět minut. Červenou kartu dostal William Eseme Mukwelle (Pardubice) Hlavatý je na hřišti, ale domácí budou i tak dohrávat v deseti. Mukwelle zajel do soupeře a vidí červenou! Z velké dálky napálil míč po zemi Lukáš Červ, ale minul. Ze hřiště za postranní čáru kulhá Hlavatý a Pardubice budou chvíli v deseti. Liberec bude ještě zahrávat roh. Centr do vápna šel tentokrát od Patráka, který hledal hlavu Halinského, ten ale nevyskočil dostatečně vysoko. Zvolil rozehrávku po zemi na Vacka, který hned centroval do vápna, Patrák ale na míč nedosáhl. Michal Hlavatý bude zahrávat standardní situaci. Po prvním pločase vedou Pardubice 1:0, když se ve 12. Mareš si chtěl míč předkopnout na pravé křídlo a následně odcentrovat do vápna, jenže to přehnal s razancí. I na druhý pokus však míč skončil jen v náruči Kinského. Daněk se chystal do vápna Liberce jako další, ale neprošel skrz dva bránící hráče. Tomáš Zlatohlávek (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Liberec 1:0 Pardubice jdou do vedení! Na středu hřiště dobře zpracoval míč Kryštof Daněk, předal jej Patrákovi a ten ještě ve vápně vysunul Zlatohlávka, který zamířil přesně k tyči! 1:0. Hlavatý nacentroval na hranici pokutového území, kde míč zpracoval Ortiz a chtěl prodloužil na levé křídlo, balon však skončil v zámezí. Středem hřiště to bral Marek Icha, ale byl faulován a Pardubice budou rozehrávat směrem k liberecké brance. Tupta už mířil s míčem do vápna Pardubic, nedokázal se ale dostat přes obránce. Pardubice Liberec koukněte se živě 16 prosince 2023 Online před 10 hodinami — Pardubice Liberec koukněte se živě 16 prosince 2023 Online Hradec Králové Slovan Liberec koukněte se živě 11 listopadu 2023 Sledujte Online. [streamování##] FK Pardubice Sparta Praha koukněte se živě 0 2. 12. 2023 — 2023 — před 7 dny — Baník Pardubice koukněte se živě 28. 20232023 kole 9., 18:00 FK Jablonec - Slovan Liberec 17. 9., 15:00 Sparta Praha ... Online: Pardubice - Liberec 2:0, 19. kolo - sport. iDNES. czUtkání končí, Pardubice berou v posledním letošním domácím zápase tři body za výhru 2:0 nad Libercem! Góly zařídili ve 12. minutě Tomáš Zlatohlávek a v 67. Kryštof Daněk. Hezký večer, pěkné svátky a veselé Vánoce vám z Pardubic přeje Marek Votke. Skončil druhý poločas utkání. minutě prosadil Tomáš Zlatohlávek. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0Pozici ve vápně si hledal Tupta, nakonec trefil jen Kinského a vybojoval roh. V prvním poločase se budou nastavovat tři minuty. Na levé straně balon napálil Dominik Preisler, ale místo brány poslal míč úplně mimo stadion. Z otočky na hranici pokutového území pálil Mikula, ale poslal míč mimo tři tyče. Žlutou kartu dostal Vojtěch Patrák (Pardubice) Patrák byl o chvíli později v roli pachatele, když poslal skluzem k zemi soupeře a vidí žlutou. Pardubice mají závěr zápasu zatím plně pod kontrolou, hraje se na liberecké polovině. Na druhý pokus se na hranici pokutového území do zakončení dostal Michael Rabušic, ale mířil nepřesně. Liberec se snaží ještě výsledek dotáhnout, ale domácí obrana si počíná dobře. Michal Hlavatý z vápna vytlačil Nicolase Pennera. Počet diváků 2 189 (47% z kapacity 4 620)Velkou šanci Liberce na poslední chvíli uhasil Ortiz, který zaskočil za Kinského! Kryštof Daněk (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Liberec 2:0 Domácí nejprve přežili velkou šanci Liberce a z protiútoku udeřili na 2:0! Hlavatý ve vápně vysunul Kryštofa Daňka, který obešel gólmana a z úhlu trefil prázdnou bránu. FK Jablonec MFK Karviná přenos 16 prosince 2023 před 9 před 4 hodinami — cz: 1 FK Pardubice - Slovan Liberec Asi jen České Budějovice mají aktuálně v lize horší výsledkovou formu než Pardubice. ŽIVĚ: FK Jablonec vs ... Bohemians Liberec koukněte se živě 2 prosince 2023 Živý 2. 12. 2023 — 2023 — Stadion Letná FC Viktoria Plzeň FC Baník Ostrava 9. kolo 24. Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha 1:1 25. FK Příbram - FC Slovan ... Hradec Králové Liberec koukněte se 11 listopadu 2023 před 6 11. 11. 2023 — 9. 2023 — dubna 2023 (Živá TV<<) Brno Pardubice koukněte se... Hradec Králové Slovan Liberec koukněte se živě 11 listopadu 2023 Sledujte Online. Pardubice měly k dispozici rohový kop a po rozehrávce nakrátko Michal Hlavatý dobře našel Marka Ichu, tomu ale zakončení ve vápně vůbec nesedlo. Žlutou kartu dostal Jan Žambůrek (Liberec) Jan Žambůrek na polovině hřiště nevybíravě zezadu sestřelil Vojtěcha Patráka a ten potřebuje ošetření. Pardubice dobře kombinují na útočné polovině. Kinský dlouhým nákopem hledal Zlatohlávka, ten se ale ve vápně neprobojoval přes Prebsla. Přes zeď balon náramně zakroutil Lubomír Tupta, ale ještě lepší krádež si nachystal Antonín Kinský, který vytáhl míč směřující do šibenice! Do vápna už sprintoval Denis Višinský, ale těsně před jej strhl na zem Kamil Vacek. Pardubice dobře vyjely z tlaku Liberce okolo vápna, nicméně šanci na brejk odmítly přihrávkou přímo na kopačku obránce. Na levé straně se do míče levačkou opřed Michal Hlavatý, ale přestřelil. Bačkovský míč jen kontroloval pohledem. Situaci ještě přezkoumává VAR. Gól neplatí, Kinský bude odkopávat. Liberec už se radoval z vyrovnávací branky, míč propadl obranou až k Višinskému, který z velkého úhlu překonal Kinského, nicméně stál v ofsajdu a gól neplatí. Po sérii odrazů se v pokutovém území Liberce k míči dostal Tomáš Zlatohlávek, Bačkovského sice protáhl, ale míč mířil hodně mimo. Na centr do vápna Pardubic si vyskočil Denis Višinský, ale Kinského nakonec neohrozil. Kulenovič si narazil se spoluhráčem na hranici pokutového území, ale do zakončení se nedostal. Karviná Pardubice přenos 9 prosince 2023 Živý přenos TV před 7 dny — ŽIVÝ PŘENOS@)) Mladá Boleslav FK Pardubice koukněte před 34 Viktoria Do Pardubic přijede FC Slovan Liberec. Hráči okolo trenéra Kováče ...