Wagonwheel Ranch Group

Public·134 members

Здравље Спартак uživo 16.12.2023 Ватцх Онлине

пре 13 сати — [СПОРТ<<<] Здравље Спартак uživo live 16.12.2023 пре 6 дана — — Раднички Ниш Спартак uživo 2022 6 новембар 2023 IMT Novi Beograd - Live .

[[ВАТЦХ ОНЛИНЕ@@@]] Здравље Војводина uživo пре 5 дана — — prenos 2022kolu Superlige uživo prenos 2022 2 30 Voždovac — Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. 2023 пре 6 дана — Спартак Cлoгa uživo... Mijatović nastavlja da rešeta! Crveno-beli vode u Subotici пре 5 сати — (UŽIVO) SPARTAK – CRVENA ZVEZDA: Mijatović nastavlja da rešeta! Crveno-beli vode u Subotici! Fudbaleri Spartaka i Crvene zvezde igraju meč 19. Ludnica u Subotici – tri gola za tri minuta! – UDARNA VEST. rsFudbaleri Spartaka i Crvene zvezde igraju meč 19. kola Superlige Srbije. SPARTAK – CRVENA ZVEZDA 1:3 (0:1) TOK MEČA 2. POLUVREME 90. minut – Igraće se još tri minuta! 88. minut – Domaći tim sve više pritiska, igra se odvija pred golom Glazera, ali promene rezultata – nema! 83. minut – STATIVA! Olajinka posle dodavanja Krasoa šutira ka golu Spartaka, ali nije imao sreće da lopta uđe u gol. 79. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Kraso je na terenu umesto Hvanga. 76. minut – IZMENA KOD SPARTAKA: Mudrinski je napustio igru, Ubiparip je na terenu. 69. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Katai je izašao, na terenu je Stamenić. 50. minut – IZMENA KOD SPARTAKA: Đurasović u suzama napušta teren, zbog povrede ne može da nastavi meč – umesto njega na terenu je Lukić. 48. minut – PRILIKA ZA SPARTAK: Gužva pred golom Glazera – lopta završava pored gola. 46. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Na terenu je Lučić, van ide Knežević. 46. minut – Počelo je drugo poluvreme! 1. POLUVREME 45. minut – Kraj prvog poluvremena! 41. minut – Žuti karton za Šerifa Endijaja posle prekršaja nad Đurasovićem koji je posle obaranja ostao da leži na travi – medicinske ekipe su na terenu i pružaju mu pomoć. 35. Здравље Спартак utakmice 16.12.2023 KK Spartak Office пре 14 сати — Здравље Спартак utakmice 16.12.2023 KK Spartak Office Shoes Subotica - Zdravlje Leskovac Видео-снимци са истакнутим тренуцима се прикупљају ... [ГЛЕДАМ ТВ>>>] Здравље Војводина uživo 12 децембар пре 4 дана — 2023. — Zdravlje Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. Слобода Војводина Спартак Чачак uživo online 8 децембар 2023 пре 5 дана — (ТВ! Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Spartak пре 11 сати — Zdravlje; |; Hrana. | Sport · Fudbal; |; Košarka; |; Tenis; |; Rukomet; |; Automoto; |; Mix. | facebook fb · Vesti; |; Zabava; |; Sport. | ... [СПОРТ##] Здравље Спартак uživo live 16 децембар 2023 пре 14 сати — Watch Live Stream Online Zdravlje - Spartak Subotica (15.01.23). Live Stream Košarka îíëàéí. - Live. Ili nije? Ne smiješ da se smiješ igraču ... minut – ŠANSA ZA SPARTAK! Mudrinski je dobio lepu loptu na samo par metara od gola, Dragović je kasnio u odbrani, ali je po sreću za Zvezdu napadač Spartaka nespretno šutirao i lopta je završila van okvira gola. 26. minut – GOL! Nastavlja Mijatović da rešeta u Superligi – na centaršut Kneževića, mladi napadač glavom smešta loptu u mrežu Spartaka 22. minut – Žuti karton za Ćalasana posle oštrog starta nad Mijatovićem 18. minut – ŠANSA ZA SPARTAK! Todoroski je šutirao sa oko 20-tak metara, ali je Glazer bio na pravom mestu 8. minut – PREČKA! Centaršut Kataija, loptu glavom hvata Endiaj koji se nalazio na samo metar od gola Vulića, ali uspeva da pogodi samo prečku! 7. minut – Pokušava Katai iz slobodnog udarca, ali je bio neprecizan – njegov udarac završava visoko iznad gola 4. 68. minut – ŠANSA ZA SPARTAK! Lep udarac Jovana Lukića u donji desni ugao, mnogi su videli loptu u mreži, ali je ona završila tik uz desnu stativu. 62. minut – DVOSTRUKA IZMENA KOD ZVEZDE: Napolje idu Dragović i Endijaje, a na terenu su Olajinka i Nikolić. 55. minut – GOL! 54. minut – GOL! Todoroski vraća Spartak u život! Zvezda ne može, a da ne primi gol! 53. minut – GOL! Korner za crveno-bele izveo je Kanga, a Katai iz nezgodne pozicije glavom pogodio mrežu 52. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Katao je pronašao prostor, snažno šutirao, ali pravo u golmana Vulića koji je nogom izblokirao udarac. Zdravlje Leskovac vs Spartak Резултат уживо Где гледати Zdravlje Leskovac vs Spartak на мрежи?AiScore provides Zdravlje Leskovac vs Spartak(2019/10/12 11:15) uživo rezultat,h2h,предвиђање,meč ...