top of page

Wagonwheel Ranch Group

Public·156 members

FC Košice : MFK Ružomberok zápas živý 16.12.2023 Živý šport

pred 12 hodinami — FC Košice : MFK Ružomberok zápas živý 16 decembra 2023 pred 7 hodinami — 2023 — Skalica zápas živý 8 marca 2023 ŠKFutbal MFK Ružomberok ...

FC Košice vs MFK Ružomberok aktuálne skóre, H2H a Zápas je súčasťou Niké Liga. FC Košice hral proti MFK Ružomberok v 1 zápasoch živé výsledky, harmonogram a výsledky. Livescore Sofascore je k dispozícii ako ... FC Košice | ÚvodOdohraný ligový zápas FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble FC KOŠICE Aktuality Dávid Gallovič sľubuje proti Ružomberku boj o víťazstvo ZAOSTRENÉ NA SÚPERA: Aktuálna štvorzápasová séria bez prehry Tréner Kozák nastavuje hráčov na sobotňajšie víťazstvo Newsletter Odoberajte newsletter FC Košice a dostávajte pravidelné informácie o klubových novinkách. Online tipovanie – ako sa dobre zabaviť sa na SlovenskuPri uzatváraní stávok online používateľ musi dávať pozor a sledovať určitý tím, jeho úspechy, prehry. [[PRÚD]] Zlaté Moravce : Košice zápas živý 9 decembra 2023 pred 7 dňami — pred 11 hodinami — 9. 2023 — KOŠICE - Futbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. LSD U19: MFK Ru�omberok - FC Spartak Trnava 1:1 (0:1) Ml�de� 21. 10. 2023 V sobotu 21. okt�bra 2023 odohral star�� dorast dom�ci z�pas desiateho kola I. LSD U19, v ktorom remizoval so Spartakom Trnava 1:1. LSD U19: MFK Ru�omberok - 1. FC Tatran Pre�ov 3:0 (1:0) Ml�de� 16. 2023 V pondelok 16. okt�bra 2023 odohral star�� dorast dom�ce stretnutie deviateho kola I. LSD U19, v ktorom vyhral nad Tatranom Pre�ov 3:0. Cel� �l�nok Giuliano Antonio Marek bol donominovan� do SR �19� Ml�de� 8. 2023 Slovensk� �dev�tn�stka� odohr� v Dunajskej Strede dve pr�pravn� stretnutia so �v�dskom a zast�penie bude ma� napokon aj n� klub. LSD U19: �K Slovan Bratislava - MFK Ru�omberok 2:1 (1:0) Ml�de� 7. Zast�penie bude ma� op� aj n� klub. Cel� �l�nok I. LSD U19: MFK Ru�omberok - FC ViOn Zlat� Moravce - Vr�ble 1:1 (1:0) Ml�de� 4. 2023 V sobotu 4. novembra 2023 odohral star�� dorast dom�ci z�pas dvan�steho kola I. LSD U19 so Zlat�mi Moravcami, ktor� sa skon�il rem�zou 1:1. Cel� �l�nok Na�i hr��i s� nominovan� do SR �18� Ml�de� 1. 2023 Slovensk� futbalov� reprezent�cia do osemn�s� rokov odohr� bud�ci t��de� dva z�pasy s Ma�arskom a zast�penie bude ma� aj n� klub. Cel� �l�nok Na�i hr��i hrali za SR �18� Ml�de� 9. 2023 Slovensk� futbalov� reprezent�cia do osemn�s� rokov odohrala v d�och 7. a 9. novembra 2023 dve merania s�l s Ma�arskom. Do duelov zasiahli viacer� ru�ombersk� futbalisti. Cel� �l�nok Giuliano Antonio Marek je nominovan� do SR �19� Ml�de� 7. 2023 Slovensk� futbalov� reprezent�cia do dev�tn�s� rokov odohr� v druhej polovici novembra prv� kolo kvalifik�cie ME na Malte. MFK Ru�omberok | U19 St. dorastI. LSD U19: FC Ko�ice - MFK Ru�omberok 0:1 (0:1) Ml�de� 25. 11. 2023 V sobotu 25. novembra 2023 odohral star�� dorast trin�ste kolo I. LSD U19, v ktorom zv�azil nad dom�cimi Ko�icami 1:0. Cel� �l�nok Giuliano Antonio Marek hral za SR �19� Ml�de� 21. 2023 Slovensk� futbalov� reprezent�cia do dev�tn�s� rokov odohrala v d�och od 15. do 21. novembra 2023 na Malte prv� kolo kvalifik�cie ME. S��as�ou reprezenta�n�ho t�mu bol aj n� obranca Giuliano Antonio Marek. FC Košice MFK Zemplín Michalovce prenos 1 decembra 30. 11. 2023 — Michalovce výsledky, program zápasov, FC Košice FC Košice - Michalovce · Slovan Bratislava - Ružomberok · Spartak Trnava živý chat. Môžeme ... [[ŽIVÝ ŠPORT>>>]] Košice Ružomberok zápas naživo 16 pred 6 hodinami — Futbal. FC Košice – MFK Ružomberok. Domov najlepšieho slovenského futbalu je na Voyo! Všetky zápasy môžeš sledovať s komentárom, naživo alebo .. [POZERAŤ TV!!!] FC Košice MFK Ružomberok zápas pred 12 hodinami — [POZERAŤ TV!!!] FC Košice MFK Ružomberok zápas naživo 16 decembra 2023 pred 11 hodinami — ((SLEDUJTE-)) MFK Skalica FC Košice zápas naživo ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

• Kim Bertrand
  • Jammie Ampongan
    Jammie Ampongan
  • Max Hudson
    Max Hudson
  • thanh tran
    thanh tran
  • Gorri
    Gorri
bottom of page