top of page

Wagonwheel Ranch Group

Public·156 members

Košice : Ružomberok zápas naživo 16 decembra 2023 Online

... Košice. 26.10.2023 · Slovnaft Cup 2023/2024 - 4.kolo: FK Pohronie - MFK Dukla ... Medzištátny prípravný zápas U19: Slovensko - Švédsko. 19.10.2023 · Medzištátny ...

MFK Ružomberok kolo NL: Ružomberok - Z. Moravce 2:0 (MTR) · Zápasy. A-tím Dorast U19 Dorast U17. FC Košice, 15:00, MFK Ružomberok. 18. kolo, so 16.12.2023. Košice - Ružomberok. 26 Hraničný súboj Galloviča. Rozhodcovia mu to odpustili. 24 Matúš Kira mohol byť pokojný a iba sledovať veľmi nevydarený strelecký pokus súpera. Nepresadil sa Lavrinčík. 23 Faško sám seba obral o možnosť ohroziť bránku Ružomberka spoza pokutového územia. Center od Golikovova spracoval aj rukou, čo je zakázané. 21 Spolupráca Faška s Medvedom! Tomu chýbali milimetre, aby upratal center za chrbát Frühwalda! 20 Košice prešli na súperovu stranu. Ale Golikov sa dostal pod tlak Tučného, kvôli čomu musel vytiahnuť hru von. Hlavná stránka | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo! ... Košice. 26.10.2023 · Slovnaft Cup 2023/2024 - 4.kolo: FK Pohronie - MFK Dukla Medzištátny prípravný zápas U19: Slovensko - Švédsko. 19.10.2023 · Medzištátny ... No ešte prišla podpora od Galloviča a poslednú loptu na bránku vyslal poľahky Fabiš. Frühwald bez problémov. 49 Šindelář si nechal zájsť loptu ďalej od seba. Následný odkop po čiare už nič neriešil pre jeho mužstvo. Hostia získavajú autové vhadzovanie. 48 Ako v prvom polčase, aj v tejto chvíli je otrasený na tráve domáci hráč Michal Faško, ktorý potrebuje stráviť nepríjemný súboj proti Lavrinčíkovi. 66 z ihriska odchádza Adam Tučný, prichádza Martin Boďa. 65 Košice si dopriali parádny doping, pretože herne pôsobili ospalo, aj keď sa vo viacerých fázach zápasu snažili, no stále to bolo málo. 63 Tím FC Košice dal gól! V Košiciach sa dejú veľké veci. Stačilo pár sekúnd a Ružomberok prišiel o vedenie. 47 Rodiace sa nebezpečenstvo pre Liptákov zažehnal za cenu autového vhadzovania pre súpera Ján Maslo. 46 z ihriska odchádza Viktor Úradník, prichádza Alexander Selecký. Začal sa druhý polčas. Druhý polčas sa začne o 16:05. Ružomberčanov poslal do vedenia zo štandardnej situácie Matúš Malý. Košice hľadajú recept na presadenie sa, ale potrebujú zmeniť viac vecí vo svojej hre. 45+2 Prvý polčas sa skončil. 45 Prvý polčas sa bude nadstavovať o 2 minúty. Košičanom chýba väčší pohyb, chuť i snaha dostávať sa do voľných priestorov. To chcel aj Greššák pri zakladaní útoku, ale nemal s kým. 43 Zadnú žrď vlastnej bránky včas uzavrel Golikov hlavičkou. Ak by lopta prepadla za neho, Kira by bol vystavený riziku, keďže sa tam ponúkali traja hostia. FC Košice - Ružomberok LIVE 16. 12. 2023 | Futbal Sledujte FC Košice - Ružomberok 16. 12. 2023 live, livescore, Ružomberok najnovšie výsledky, správy, informácie, Ružomberok - FC Košice H2H štatistiky! ŽAN MEDVED tentoraz uspel hlavičkou po centri Fabiša. Asistencia: Lukáš Fabiš. 62 Tím FC Košice dal gól! ŽAN MEDVED vbehol medzi Malého i Masla a z päťky prepálil Frühwalda. Vyzdvihnúť treba aj prihrávku Galloviča, za ktorú si od strelca vyslúžil pusu na čelo. Asistencia: Dávid Gallovič. 61 Do druhej polhodiny stretnutia vstupujú Liptáci s dvojgólovým vedením. 60 Kapitán Liptákov Zsigmund si vytvoril priestor na zakončenie tzv. 19 Domáci kapitán Šindelář v poslednej sekunde vypichol loptu pred Chrienom. 18 Na rohové kopy vyrovnané 1:1. Kristi Qose hľadal potenciálnych adeptov na skórovanie, ale hostia mali pod kontrolou vlastnú šestnástku. 17 Gallovič si skvelo posadil loptu na ľavačku! Projektil z jeho nohy uviazol na Jánovi Maslovi, ktorý výrazom tváre potvrdil, že to bolo bolestivé, ale dôležité, keďže východniari nevyrovnali! 16 Košičania sa sprava presunuli vľavo a následne do stredu hracej plochy. 15 Golikov bojoval na postrannej čiare a udržal loptu v hre. Zradný bol však následný dotyk pre Greššáka. Aut pre hostí. FC Košice : MFK Ružomberok naživo 16 decembra 2023 pred 13 hodinami — Hokejové prestupy LIVE · NHL výsledky · Tipos extraliga · 1. hokejová liga. FC Kosice vs MFK Ruzomberok Live FC Kosice vs ... ONLINE: Košice - Ružomberok - Futbal - Športweb Tím FC Košice dal gól! V Košiciach sa dejú veľké veci. Stačilo pár sekúnd a Ružomberok prišiel o vedenie. ŽAN MEDVED tentoraz uspel hlavičkou po centri Fabiša. 75 Qose dravo prenikol do šestnástky. Jedného zo súperov sa zbavil, ale strelecký pokus mu zmaril obetavým spôsobom Zsigmund. 71 z ihriska odchádza Samuel Šefčík, prichádza Marian Chobot. 70 z ihriska odchádza Oleksandr Golikov, prichádza Bernard Petrák. 68 Šindelář sa trafil len do rukavíc Frühwalda, ktorý nemal problém so zákrokom. 67 Boďa po pár sekundách na ihrisku prehral osobný súboj v pokutovom území a skončil na zadku. Ihneď si vyžadoval penaltu, ale Kráľovič mu gestom ukázal, aby sa postavil a hral. Trnava - Ružomberok: dôležité informácie k zápasu 24. 9. 2023 — Košice, 1:1. 8.12. 17:30, Žilina, Spartak Trnava, 1:0. 3.12. 17 Futbal Trnava - Ružomberok dnes naživo: Niké liga priamy prenos / livestream ... výsledky, program zápasů, FC Košice - Ružomberok live Stránka týmu Košice je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 16.12. FC Košice - Ružomberok, 03.02. FC Košice - Spartak Trnava, 10.02. Trenčín ... Domov - MBK RUŽOMBEROK 18:00. YOUNG ANGELS KOŠICE - MBK RUŽOMBEROK. young angels. 68:70. MBK Ružomberok Logo Avatar. skupina F / 5. zápas zápas. EUROCUP; 29/11/2023; 16:00. Ružomberok Banská Bystrica zápas živý 09/12/2023 pred 7 dňami — Ružomberok Banská Bystrica zápas živý 09/12/2023 BARANI Banská Bystrica. VS. 9:00. 09.12.2023. VLCI Žilina MHK Ružomberok. VS. 9:00.